اخبارو مقالات

بهترین رنگ برای وب سایت

بهترین رنگ برای  طراحی وب سایت ارزان

رنگ جنبه عظیمی از مارک تجاری است. به عنوان مثال ، ممکن است متوجه شده باشید که تقریباً همه رستوران های فست فود از رنگ قرمز و زرد در آرم خود استفاده می کنند ، زیرا این رنگ ها گرسنگی و دوستی را تشویق می کنند. با این حال ، Subway انتخاب می کند تا از رنگ سبز به جای قرمز استفاده کند تا نام تجاری "تازه بخور" را تقویت کند.

 
با دیدن اهمیت رنگها برای نام تجاری شما ، ممکن است بخواهید وب سایت خود را با نام تجاری جدید تغییر دهید. یا شاید شما برای اولین بار در حال برندینگ هستید. به هر صورت ، این مقاله در اینجا است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که چه رنگ هایی را در وب سایت خود پیاده سازی کنید.

 

چرا رنگ طراحی وب سایت  ارزان مهم است

 

همانطور که ذکر کردیم ، رنگها می توانند احساسات خاصی را در بینایی تحریک کنند. در مورد روانشناسی رنگها موارد زیادی وجود دارد - شما می توانید از اینفوگرافیک موجود در این صفحه برای چند بسته بندی جالب از مارک های مختلف و رنگهایی که آنها استفاده می کنند و همچنین احساساتی که به آنها القا می کند ، دیدن کنید.

 

ممکن است فکر کنید که تحت تأثیر رنگ ها نیستید ، اما تعجب می کنید که تفاوتی که انتخاب رنگ در خط اصلی یک شرکت ایجاد می کند ، تعجب خواهید کرد. در حقیقت ، 85٪ از مردم ادعا كردند كه رنگ تأثیر عمده ای در خرید آنها دارد.

 

هنگامی که برخی از شرکت ها رنگ دکمه های خود را آزمایش کردند ، متوجه افزایش یا کاهش شدید در تبدیلات خود شدند. به عنوان مثال ، Beamax ، شرکتی که صفحه های نمایش را تولید می کند ، متوجه افزایش چشمگیر 53.1 درصدی کلیک روی پیوندهایی شد که قرمز بودند در مقابل پیوندهایی که آبی بودند.

 

و این فقط کلیک نیست - یک مطالعه در مورد تأثیر ذهنی رنگ ها نشان داد که رنگ ها به طور متوسط ​​80٪ باعث افزایش شناخت برند می شوند. به عنوان مثال ، به کوکا کولا فکر کنید ، و احتمالاً قوطی های قرمز زنده آنها را به تصویر می کشید.

 

این را به این معنی نکنید که قرمز قرمز است ، اما قانون واقعی در این مورد وجود ندارد. اگر سایت شما عمدتا قرمز است ، یک تماس قرمز برای عمل چندان برجسته نخواهد بود ، بنابراین می خواهید تا با ترکیبی که برای شما مناسب است ، با رنگ ها بازی کنید