چرا ما را انتخاب میکنید

بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات

تعمیرکامپیوتر

تعمیر کامپیوتر

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان و نرم افزار های خاص منظوره

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

ویژگی های یک وب سایت خوب

یک کسب‌و‌کار برای اینکه بتواند پیشرفت کند، نیازمند این است که بر روی نام تجاری خود سرمایه‌گذاری کند. در دنیای دیجیتال امروز، یکی از راه‌های برند شدن، داشتن وب سایت و فعالیت در فضای اینترنت است. برای ساختن یک وب‌سایت ایده‌آل، اموری باید صورت گیرد؛ اولین کاری که باید در این زمینه انجام دهید، انتخاب یک نام اینترنتی خوب و جذاب است. همچنین اطمینان حاصل کنید که نشان اینترنتی که انتخاب کرده‌اید برای کسب‌و‌کار شما منطقی هست یا خیر، باید املای آن صحیح و خوانا باشد و از کلمات ناشناخته استفاده نشود. حالا زمانی که دامنه خود را خریداری کردید، زمان انجام کارهای بزرگتر فرا می‌رسد. ما در این مقاله به 10 مورد بسیار مهم اشاره می‌کنیم. نکاتی که اگر آنها را در طراحی وب سایت‌تان رعایت کرده باشید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما مورد پسند مخاطبان‌تان قرار می‌گیرد و چند قدم به سمت موفقیت نزدیک شده‌اید.
راهکار الکترونیک سهند معتبرترین شرکت طراحی سایت ارزان راهکار الکترونیک سهند به عنوان بهترین و معتبر ترین شرکت طراحی سایت یکی از پیشگامان این حوزه با تکیه بر دانش تخصصی و به کمک متخصصان این حوزه بهترین و باکیفیت‌ترین سایت‌ها را با خدماتی متمایز و انحصاری ارائه می‌دهد. هدف اصلی راهکار الکترونیک سهند که مبنی بر ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری بوده همیشه موجب جلب حداکثری رضایت افراد شده است. طراحی سایت ارزان در راهکار الکترونیک سهند به معنی ارائه بیشترین خدمات با معقول‌ترین قیمت است؛ در واقع طراحی سایت ارزان نباید به صورتی باشد که به کیفیت لطمه‌ای وارد کند؛ در نتیجه همیشه هنگام طراحی سایت ارزان به این نکته دقت داشته باشید که کیفیت را فدای قیمت نکنید. مهم ترین نکته بعد از کیفیت پشتیبانی وبسایت است؛شما با راهکار الکترونیک سهند این اطمینان خاطر را بدست می آورید که همه چیز طبق اصول پیش می رود.
سرعت بارگذاری بالای وب
سرعت بالا در بارگذاری وب سایت یکی از بارزترین ویژگی‌های هر سایتی می‌باشد، اگر شما بهترین محتوا را در سایتتان قرار دهید و با اضافه کردن جلوه‌های جذاب به سایتتان بتوانید کاربران را از نظم ایجاد شده در سایتتان متعجب سازید و مانع خروج سریع از وب سایت میشود
طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
Responsive با واژه‌ی واکنشگرا هم مطرح می‌شود، روشی برای طراحی وب است که باعث می‌شود صفحات وب در انواع دستگاه‌ها و اندازه‌های صفحه نمایش به خوبی ارائه شوند. به این معنی که ظاهر وب‌سایت در تمام دستگاه‌هایی که کاربر با آن از سایت دیدن می‌کند مناسب و بهینه باشد.
محتوای مناسب
تولید محتوای مناسب دارای اصول و روش هایی است که با استفاده از آن‌ها می توانید یک محتوای عالی و مناسب کسب و کار خود را تولید کنید. فرآیند تولید محتوا می تواند زمانبر و چالش برانگیز باشد. با استفاده از اصول تولید محتوا می توانید این فرایند را بهتر به نتیجه برسانید.
ظاهر مناسب
در طراحی وب سایت علاوه بر محتوا و اصول سئو نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت است ، طراحی ظاهری و نکات گرافیکی وب سایت می باشد. اکثر کاربران وقتی وارد یک وب سایت می شوند ، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا آن را ترک کنند.

مدت زمان لازم برای طراحی سایت چقدر است ؟


برای طراحی سایت بعد از ثبت و تایید دامنه بین سه  الی شش روز  زمان لازم می باشد . البته برخی مشتریان که عجله داشته اند ما یک روز سایت را طراحی نموده ایم . البته اگر محتوای سایت به عهده ما باشد زمان بیشتری برای تحویل باید در نظر گرفت .

البته این مدت برای سایت های اختصاصی بیشتر و بنا بر پروژه و قالب سایت برآورد می گردد.

زمان لازم برای طراحی سایت

به غیر از طراحی چه هزینه دیگر دارم ؟


هیچ هزینه اضافه ندارید . ما هاست ۱ گیگا بایت و دامنه ای IR را به صورت هدیه و بدون دریافت وجه ( برای سال اول ) در اختیارتان قرار می دهیم .

در صورت درخواست شما  تولید و درج محتوای سایت  ، پشتیبانی ، سئو سایت هزینه مناسب برآورد می گردد.

طراحی سایت

مراحل کار و طراحی چگونه است ؟


بعد از تماس شما ، اطلاعات شما برای خرید دامنه و هاست دریافت شده و  هاست و دامنه بنام شما خریداری شده و تنظیمات لازم صورت می گیرد .

سپس طراحی سایت انجام می گردد و محتوای سایت در صورت در خواست شما کامل می گردد .در صورت درخواست سایت اختصاصی سایت و الگوی مورد نظر شما دریافت شده و مطابق سلیقه و الگوی معرفی شده سایت طراحی و محتوای مورد نظر درج می گردد .

طراحی سایت

سوالاتی که همیشه مشتریان از ما می‌پرسند

هزینه طراحی سایت چه قدر است و شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات سایت متغیر است ولی به سه نکته مهم وابسته است؛ هزینه طراحی سایت و برنامه نویسی، هزینه اجاره‌ی هاست و هزینه‌ی ثبت نام دامنه.

آیا بعد از تحویل سایت امکان پشتیبانی از سمت شرکت راهکار الکترونیک سهند وجود دارد؟

بله، تمام وبسایت ها شامل پشتیبانی می شوند. در صورت اتمام زمان پشتیبانی رایگان، می‌توانید درخواست پشتیبانی سایت را از شرکت راهکار الکترونیک سهند داشته باشید. راهکار الکترونیک سهند علاوه بر خدمات پشتیبانی رایگان به مشتریان خود، خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت را برای کارفرمایان فراهم خواهد آورد. حتی اگر این سایت توسط شرکت راهکار الکترونیک سهند طراحی نشده باشد.

آیا طراحی سایت در راهکار الکترونیک سهند به صورت سئو بیس است؟

تیم طراحی و توسعه راهکار الکترونیک سهند در تمام مراحل طراحی سایت اصول پایه ای سئو سایت را به صورت کاملا حرفه ای و با آخرین تکنولوژی کدنویسی انجام می‌دهند.

آیا امکان ارتقاء وب سایت در آینده وجود دارد؟

بله، به عنوان مثال اگر وب سایت شما بخش معرفی محصولات دارد میتوانید در هر زمان امکانات فروشگاهی را به آن اضافه نمایید. البته ارتقاء وب سایت شامل هزینه خواهد بود.

آیا آموزشی جهت مدیریت سایت وجود دارد؟

پس از اتمام پروژه سایت در صورت تمایل امکان اموزش حضوری و غیر حضوری جهت مدیریت و کار با سایت برای شما فراهم است تا بتوانید خودتان با سایت کار کنید. .